مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو چیست؟ اکثر مردم تصور می کنند در هر بار که اتومبیل نیاز به تعویض روغن و یا مواردی دیگر دارد، بهتر است به نمایندگی خودرو خود مراجعه کنند. هر چند ممکن است از خدمات نمایندگی رضایت کافی داشته باشند، اما آنها می توانند روغن اتومبیل خود را تعویض کنند ولی، با قیمتی پایین تر. به یقین می توان گفت، استفاده از سرویس تعمیر خودرو در محدوده سکونت مقرون به صرفه تر است. می توان یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از امداد خودرو را هزینه پایین در کنار کیفیت بالا معرفی کرد.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو
امداد خودرو بهتر است یا نمایندگی؟

شاید خیلی از افراد در زمان خرابی اتومبیل خود این سوال به ذهن شان برسد که برای تعمیر خودرو خود به کدام مرکز مراجعه کنند؟ در ادامه به بررسی پاسخ این سوال می پردازیم.
استفاده از خدمات امداد خودرو در مقایسه با نمایندگی باعث می شود، از نظر کیفیت، خدمات یکسانی یا حتی بالاتر از آنچه انتظار دارید هنگام حمل خودرو با جرثقیل و یا تعمیر آن، داشته باشید. نه تنها این، بلکه مکانیک های امداد خودرو بسیار باتجربه تر هستند، به این معنی که آنها می توانند اکثر اتومبیل ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کنند. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به بررسی فشار باد لاستیک خود دارید و قصد داشتید به نمایندگی بروید ، این احتمال وجود دارد که مشتریان دیگر در صف تعمیر باشند در نتیجه شما باید مدت زمانی را برای انتظار صرف کنید.
در حالی که در امداد خودرو، اتومبیل شما هرگونه تعمیری که داشته باشد، سریع، حرفه ای و به موقع برایتان انجام می دهد.
اگرچه درست است که بردن اتومبیل به نمایندگی برای تعویض روغن و یا سایر تعمیرات، به این معنی است که، شما به سلامت اتومبیل خود اهمیت می دهید، اما آنها در واقع به اندازه نیاز شما به شما نیاز ندارند. امداد خودرو خیلی بیشتر به مشتریان خود اهمیت می دهد و برای مشتریان دائم خود تخفیف های چشمگیری را لحاظ می کند.
مزیت دیگر استفاده از امداد خودرو در این است که، در صورتی که اتومیبل شما نیاز به تعمیرات جدی و زمان بر داشته باشد، و یا اینکه در زمان مشخص در نمایندگی حاضر نشدید، بیشتر از ساعت کاری برای تعمیر ماشین شما کار نمی کنند. از طرف دیگر، امداد خودرو به زمان اهمیت نمی دهد و برای افرادی که نمی توانند در ساعتهای کاری منظم مراجعه کنند و یا برای تعمیر اتومبیل خود عجله دارند، زمان را در نظر نمی گردد و در ساعات مختلف شبانه روز خدمات خود را ارائه می دهند.

فواید تعمیر منظم اتومبیل

در صورتی که به صورت منظم اتومبیل خود را تعمیر کنید، از مشکلات و خرابی های بیشتر جلوگیری می شود.
ایمنی رانندگی را افزایش می دهید، به دلیل اجتناب مالکان از تعمیر و مراقبت از خودرو، مانند ترمزهای معیوب، تایرهای فرسوده، جمع شدن اگزوز و موارد دیگر، هر ساله تصادفات غیر ضروری رانندگی رخ می دهد!
عملکرد و قابلیت اطمینان اتومبیل را افزایش می دهید، وسیله نقلیه شما می تواند با افزایش بازده سوخت، در بالاترین سطح عملکرد خود به کار خود ادامه دهد و همچنان منبع قابل اعتمادی برای حمل و نقل باشد.
هزینه تعمیرات را کاهش می دهید، مشکلات معلق را می توان به موقع تشخیص داد و بلافاصله آن ها را کنترل کرد، بنابراین زمان و هزینه ای را که باید در تعمیرگاه اتومبیل خرج کنید به حداقل می رساند.
موارد اضطراری کنار جاده را کاهش می دهد، احتمال حمل با جرثقیل برای رسیدن به یک تعمیرگاه اتومبیل را از بین می برید.
امداد خودرو هر گونه خدمات مربوط به تعمیر و خرابی اتومبیل را ارائه می دهد، سعی بر این است، با بالاترین کیفیت، خدمات را برای همه وسایل نقلیه ارائه دهیم.
امداد راه صادق در هر لحظه و هر جا همراه شماست، تنها کافی هر زمان که اتومبیل شما نیاز به تعمیر و یا حمل با جرثقیل داشت با ما تماس بگیرید.

Leave a Reply

16 + یازده =

Call Now Buttonتماس با ما